KONIEC ROKU SZKOLNEGO

🎓Za nami 34 soboty (piątki w przypadku liceum😊) wypełnione pracą i wysiłkiem: literowaniem czy odmienianiem, pisaniem, czytaniem, szukaniem i odnajdywaniem, rysowaniem, opowiadaniem czy odpowiadaniem, podróżowaniem po mapie i w przeszłość… ale to też 34 dni pełne spotkań, wrażeń, uśmiechów i odkryć. To wszystko staje się już historią, ale zostanie – w sercach, umysłach, pamięci.
Dziękujemy każdemu NAUCZYCIELOWI, każdemu RODZICOWI, każdemu UCZNIOWI, razem tworzymy wspaniałą wspólnotę bijącą polskim rytmem serc.
Dziękujemy każdej osobie, która nam podczas tych 34 dni, w jakikolwiek sposób, towarzyszyła. Dziękujemy Przedszkolu Persona za wspólne działanie!
Dziękujemy też Pani Konsul z Ambasady RP w Reykjaviku za wspaniałe książki, które umilą nam czas, gdyby na wakacyjnych drogach złapał nas deszcz (oby nie!)
ROK SZKOLNY🎓2025/2026 zakończony!