FESTYN SZKOLNY – KONKURS

Nasza SZKOŁA powstała w 2020 r. , więc łatwo policzyć, że we wrześniu 2025 skończyliśmy tylko i aż 5️⃣ lat! Z tej okazji postanowiliśmy zorganizować konkurs pt. „Jak widzę polską szkołę?”, a ogłoszenie wyników zaplanowaliśmy na czas Festynu Szkolnego. Uczestnicy pikniku mogli oglądać prace i oddać swój głos. Wszystkie głosy zostały policzone i p. Małgorzata ogłosiła zwycięzców:
🥇Aron Szatkowski,🥈Natalia Karpus,🥉Lena Karpus.
Zwycięzcy otrzymali dyplomy, ale każda praca była tak jedyna w swoim rodzaju, że wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody. GRATULUJEMY!
Oto prace: